Specjalista ds. Systemów Jakości (k/m)

Numer referencyjny
769/2019
Data dodania
12.06.2019
Data ważności
31.07.2019
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Biotechnologie/Chemia
Inne
Inżynieria/Branże techniczne
Miejsce pracy
Lubelskie
Lublin
Nazwa Firmy
TOTCHEM

Firma TOTCHEM powstała w 2010 roku. Misją firmy jest kompleksowa usługa stawiana poprzez prawodawstwo europejskie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prawidłowym funkcjonowaniu firm oraz ciągły kontakt z jednostkami kontroli urzędowych takich jak:

  •  Sanepid
  •  PIP
  •  Urząd Marszałkowski
  •  Urząd Miasta
  •  Inspektorat Weterynaryjny
  •  WIOŚ
  •  GIOŚ
  •  Jednostki certyfikujące.
Dane kontaktowe

Paweł Baryluk
ul. Organowa 5/32
20 – 882 Lublin
tel. 81 307 01 55
e-mail: baryluk@totchem.pl

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Poszukujemy osób posiadających:

  • Wiedzę z zakrasu systemów jakości (ISO, GMP+,HACCAP,itp.).
  • Prawo jazdy kategorii B.- warunek konieczny.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, znajdowania rozwiązań w sytuacjach problematycznych.
  • Mile widziane uprawnienia w zakresie BHP.
Zakres zadań
  • Zbieranie informacji niezbędnych do wdrożenia systemu jakości w zainteresowanych firmach.
  • Przeprowadzanie i koordynowanie audytów wewnętrznych w obsługiwanych firmach.
  • Opracowywanie dokumentacji systemowej.
  • Przeprowadzanie wewnętrznych szkoleń jakościowych.
  • Obsługa obiegu dokumentów firmowych.

Oferujemy pracę w rozwijającej się firmie dającej możliwość rozwoju osobistego i zdobywania dodatkowych, cennych kwalifikacji zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV do 21czerwca2019 roku na adres: praca@totchem.pl .

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Uwagi

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.