Senior .NET Developer (k/m)

Numer referencyjny
678/2021
Data dodania
20.07.2021
Data ważności
31.12.2021
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Informatyka/IT
Miejsce pracy
Lublin
Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej "ZETO"Sp. z.o.o.

Jesteśmy firmą informatyczną, która od 50 lat stabilnie wspiera rozwój naszych Klientów, jak również ośrodkiem szkoleniowym. Dostarczamy także profesjonalne usługi z zakresu audytów i ochrony danych osobowych.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

1.Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Senior. NET Developer
2.Bardzo dobra znajomość C#, .ASP NET Core, ASP.NET MVC, SQL
3.Znajomość HTML5, JavaScript TypeScript i CSS
4.Znajomość framework Angular lub Aurelia
5.Znajomość platformy Microsoft Azure
6.Umiejętność tworzenia i wykorzystania serwisów webowych SOAP lub REST
7.Obsługa relacyjnych baz danych (MS SQL Server, Oracle lub DB2)
8.Znajomość środowiska Microsoft Visual Studio
9.Znajomość systemu kontroli wersji GIT
10.Znajomość języka angielskiego umożliwiającej samodzielne korzystanie z dokumentacji technicznej

Zakres zadań

1.Rozwój aplikacji webowych opartych o technologię .NET
2.Tworzenie aplikacji wewnętrznych/naprawczych
3.Testowanie wdrożonych rozwiązań
4.Naprawa bieżących błędów
5.Przygotowywanie dokumentacji

Oferowane warunki

1.Umowa o pracę lub B2B;
2.Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe;
3.Możliwość specjalizacji w wybranym obszarze działalności spółki (określony system lub grupa usług);
4.Świadczenia dodatkowe: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,dofinansowanie do wczasów, szkolenia.

Sposób aplikowania

Prosimy o przesłanie CV