Referent (k/m)

Numer referencyjny
928/2019
Data dodania
13.08.2019
Data ważności
27.08.2019
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Inne
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
PGE Obrót S.A.

Oferty kandydatów zawierające cv, list motywacyjny oraz nazwę stanowiska (w tytule maila) proszę przesyłać na adres: rekrutacja.obrotsa@gkpge.pl

Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie ekonomiczne, matematyczne),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • umiejętności analitycznego i logicznego myślenia,
  • dyspozycyjność,
  • systematyczność, umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność w realizacji obowiązków, nastawienie na realizację zadań,
  • wysokie zdolności komunikacyjne.
Zakres zadań

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:

  • ocena Klientów pod względem ryzyka kredytowego na podstawie dostępnych sprawozdań finansowych,
  • wykorzystywanie informacji gospodarczych z wywiadowni gospodarczych oraz innych dostępnych źródeł do oceny zdolności kredytowej klienta,
  • współpraca z Opiekunami Handlowymi Klienta w zakresie realizowanej w Spółce Polityki Zarządzania Ryzykiem Kredytowym,
  • współpraca z Opiekunami Wsparcia oraz Zespołu Windykacji w zakresie realizowanej w Spółce Polityki Zarządzania Ryzykiem Kredytowym,
  • sporządzanie wniosków o nadanie/aktualizację limitów kredytowych, wniosków o akceptacje przekroczeń na dedykowanych do tego celu wzorach formularzy,
  • terminowe raportowanie/przekazywanie informacji dotyczących procesu zarządzania ryzykiem kredytowym do jednostek odpowiedzialnych za zarządzanie tymi procesami.
Oferowane warunki
  • Umowa o pracę na czas określony w celu zastępstwa.

Oferty kandydatów zawierające cv, list motywacyjny oraz nazwę stanowiska (w tytule maila)proszę przesyłać na adres: rekrutacja.obrotsa@gkpge.pl