Psycholog (k/m)

Numer referencyjny
1273/2019
Data dodania
07.11.2019
Data ważności
30.11.2019
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Psychologia
Miejsce pracy
Podkarpackie
Nazwa Firmy
Fundacja 21

Fundacja 21 w Krośnie zajmuje się terapią dzieci i młodzieży z zaburzeniami rozwojowymi.

Dane kontaktowe
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Oczekiwania:

  • ukończone studia magisterskie,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi,
  • motywacja do pracy,
  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji.
Zakres zadań

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za prowadzenie indywidualnej oraz grupowej terapii z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi (m.in. ze spektrum autyzmu, z wadami genetycznymi).

Oferowane warunki

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • wsparcie merytoryczne,
  • miłą atmosferę w pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: e.szajnicka@fundacja21.org

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).