Przedstawiciel/ka handlowy/a ds. rozwiązań IT z j. hiszpańskim

Numer referencyjny
968/2022
Data dodania
22.09.2022
Data ważności
20.11.2022
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Informatyka/IT
Sprzedaż
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
eLeader Sp. z o. o.

Dynamicznie rozwijająca się polska firma high-tech eLeader, posiadająca wdrożenia w ponad 80 krajach świata, pionier na rynku aplikacji mobilnych, laureat konkursów i rankingów branżowych w Polsce i na świecie (Deloitte Fast Technology, Red Herring Top 100, Juniper Research, Gartner), o swobodnej kulturze organizacyjnej – zaprasza do swojego zespołu w Lublinie ambitne osoby do współpracy.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

• język hiszpański na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (C1);
• nastawienie na cele i osiąganie wyników;
• umiejętności handlowe i negocjacyjne;
• umiejętność pracy w zespole i efektywne zarządzanie własnym czasem.

Mile widziane
• znajomość branży IT;
• doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta w sektorze B2B lub B2C;
• doświadczenie w branży FMCG/CPG;
• prawo jazdy kat. B.

Zakres zadań

• sprzedaż oprogramowania opartego na sztucznej inteligencji;
• nawiązywanie kontaktów handlowych;
• negocjowanie umów, warunków współpracy i przygotowywanie ofert handlowych;
• analiza rynku i konkurencji;
• uczestniczenie w spotkaniach biznesowych, konferencjach i seminariach branżowych.

Oferowane warunki

• umowa o pracę lub inne dogodne formy zatrudnienia;
• elastyczny czas pracy;
• możliwość pracy zdalnej;

Oferujemy:
• wsparcie opiekuna wdrożeniowego i pakiet szkoleń wprowadzających;
• atmosferę otwartości i współpracy w zgranym zespole;
• współfinansowanie programu MultiSport i prywatnej opieki medycznej;
• finansowanie przez firmę szczepienia przeciw grypie, squasha i języka angielskiego;
• pyszną kawę i herbatę;
• a także udział w imprezach firmowych.