Program Menedżerski (k/m)

Numer referencyjny
563/2021
Data dodania
18.06.2021
Data ważności
31.10.2021
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Logistyka/Spedycja/Dystrybucja
Miejsce pracy
Mazowieckie
Wielkopolskie
Nazwa Firmy
Eurocash

Grupa Eurocash to największa polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych. Oferuje także wsparcie marketingowe dla niezależnych polskich przedsiębiorców prowadzących działalność detaliczną. Wspierane przez Eurocash sieci franczyzowe i partnerskie zrzeszają około 15 tysięcy niezależnych sklepów działających pod takimi markami jak abc, Groszek, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Euro Sklep, Gama, Duży Ben, a także Kontigo oraz Koliber.

Na ten moment Grupa Eurocash zatrudnia ponad 22 tysiące pracowników w całej Polsce.Jesteśmy #bardzo stabilnym i #bardzo odpowiedzialnym pracodawcą, a w codziennej pracy łączymy przedsiębiorczość, ambicję i pasję do działania.

Dołącz do nas i przekonaj się, że razem możemy osiągnąć #bardzo dużo!

Dominika Matyjaszczyk 517 010 733 dominika.matyjaszczyk@eurocash.pl

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Wymagania

Dołącz do nas jeśli :
– ukończyłaś/eś studia ( maksymalnie 2 lata temu) lub w ciągu dwóch lat je ukończysz,
– masz gotowość do zmiany miejsca zamieszkania w trakcie trwania programu
– lubisz wyzwania i zawsze dążysz do realizacji celów
– masz za sobą pierwsze doświadczenia biznesowe ( staż, praktyka)
– wnikliwie analizujesz dane, a wyciąganie wniosków jest Twoją mocną stroną
– chętnie podejmiesz pracę na pełen etat
– swobodnie posługujesz się językiem angielskim
– mile widziane jeśli masz doświadczenie w zagranicznych programach studenckich

Zakres zadań

Zakres obowiązków
– przejście 2- miesięcznego szkolenia wdrażającego, które ma na celu poznanie struktury firmy
– 2 ambitne projekty w ramach 2 półrocznych stażów
– objęcie roli młodszego kierownika w wybranym dziale
– dalszy rozwój – indywidualna ścieżka

Oferowane warunki

Oferujemy
– strategiczne projekty i ambitne wyzwania
– atrakcyjny pakiet menadżerski i benefity pracownicze
– klarowną ścieżkę rozwoju
– dużą dawkę odpowiedzialności
– dynamiczne środowisko pracy
– zaawansowaną wiedzę z różnych obszarów biznesowych

Bezpośredni kontakt z Rekruterem lub https://www.kariera.eurocash.pl/oferty-pracy/