Praktyka w Laboratorium

Numer referencyjny
1336/2019
Data dodania
29.11.2019
Data ważności
30.04.2020
Rodzaj oferty
Praktyka bezpłatna
Branża
Biotechnologie/Chemia
Nauka/Badania
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
"Herbapol-Lublin" S.A.

Wyobraź sobie, że wchodzisz do firmy, w której unosi się zapach owoców i ziół. To tutaj wykorzystuje się bogactwo natury, by przekazać ludziom jej esencję. Nasza siła tkwi w tradycji, ale napędzają ją nowe technologie, sprawdzony systemem zarządzania, a przede wszystkim doświadczeni i zaangażowani w swoją pracę ludzie. Z każdym rokiem rozwijamy się wykorzystując siłę marki, rozszerzamy portfel produktowy, stawiamy na innowacyjność i efektywność oraz naszych Pracowników i ich wiedzę. Herbapol to zespół złożony z ponad 600 osób, które każdego dnia wkładają serce w swoją pracę, dbając o najwyższą jakość każdego produktu. Jeśli chcesz rozwijać się w strukturach naszej Firmy, korzystać z doświadczenia zespołu, sprawdź jakie oferty pracy stałej lub praktyk oferujemy.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą formularza zgłoszeniowego: https://tiny.pl/tkq3f

Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • posiadane lub zdobywane wykształcenie w kierunku biologia, chemia, technologia żywienia i pokrewne;
  • umiejętność wykonywania analiz mikrobiologicznych;
  • odpowiedzialność i sumienność w wypełnianiu powierzonych zadań;
  • umiejętność pracy w zespole.
Zakres zadań
  • wsparcie w wykonywaniu analiz mikrobiologicznych;
  • pomoc w opracowywaniu i wdrażaniu nowych metod mikrobiologicznych;
  • współprowadzenie badań stabilności wyrobów gotowych;
  • wsparcie w prowadzeniu monitoringu warunków produkcji;
  • obsługę aparatury kontrolno-pomiarowej.
  • szansę zdobycia doświadczenia zawodowego w uznanej firmie produkcyjnej;
  • bezpłatne praktyki na okres 1-3 miesięcy (do ustalenia);
  • współpracę z ekspertami;
  • referencje po odbyciu praktyk;
  • nieograniczony dostęp do pysznej herbaty.