Pracownik biurowy z j. niemieckim - praca zdalna

Numer referencyjny
144/2021
Data dodania
18.02.2021
Data ważności
17.03.2021
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Finanse/Ekonomia
Miejsce pracy
Lubelskie
Nazwa Firmy
CERI International Sp. Z o.o.

Jesteśmy częścią Commerzbanku, pracujemy dla banków i na bank stawiamy na ludzi. Specjalizujemy się w obsłudze procesów dla instytucji finansowych, testowaniu oprogramowania, automatyzacji procesów i weryfikacji danych klientów (KYC). W naszej pracy liczy się znajomość języka obcego, zaangażowanie i gotowość do podejmowania nowych wyzwań.

Dane kontaktowe

kariera@ceri.pl  Tel. kom.: +48 607 740 158

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  •  Znajomość j. niemieckiego na poziomie min. B2.
  • Gotowość do pracy w domu na zasadzie home office.
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy.
  • Dokładność, skrupulatność i systematyczność.
  • Własny sprzęt IT (komputer, mikrofon, kamera) z dostępem do Internetu.
Zakres zadań
  • Obsługa Klienta z wykorzystaniem języka niemieckiego.
  • Pobieranie dokumentów Klienta z archiwum elektronicznego oraz ich weryfikacja pod względem kompletności i poprawności danych.
  • Wprowadzanie, porównywanie i uzupełnianie danych Klienta.
  • Potwierdzanie transakcji na podstawie otrzymanych danych Klienta.
  • Elektroniczna archiwizacja dokumentów.
Oferowane warunki
  • Umowa o pracę na pełen etat.
  • Wynagrodzenie podstawowe + dodatek językowy + system premiowy.-
  • Benefity: Multisport, prywatna opieka medyczna, kursy językowe online, szkolenia wewnętrzne online, platforma cafeteryjna MyBenefit, program rekomendacyjny