Pomoc przy produkcji (k/m)

Numer referencyjny
624/2020
Data dodania
16.09.2020
Data ważności
30.10.2020
Rodzaj oferty
Praca dodatkowa
Branża
Inne
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Herbapol-Lublin S.A.

Wyobraź sobie, że wchodzisz do firmy, w której unosi się zapach owoców i ziół. To tutaj wykorzystuje się bogactwo natury, by przekazać ludziom jej esencję. Nasza siła tkwi w tradycji, ale napędzają ją nowe technologie, sprawdzony systemem zarządzania, a przede wszystkim doświadczeni i zaangażowani w swoją pracę ludzie. Z każdym rokiem rozwijamy się wykorzystując siłę marki, rozszerzamy portfel produktowy, stawiamy na innowacyjność i efektywność oraz naszych Pracowników i ich wiedzę. Herbapol to zespół złożony z ponad 600 osób, które każdego dnia wkładają serce w swoją pracę, dbając o najwyższą jakość każdego produktu. Jeśli chcesz rozwijać się w strukturach naszej Firmy, korzystać z doświadczenia zespołu, sprawdź jakie oferty pracy stałej lub praktyk oferujemy.

Dane kontaktowe

"Herbapol-Lublin" S.A.

ul. Diamentowa 25, 20-471 Lublin

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • zaangażowanie i dokładność.
Zakres zadań
  • wsparcie produkcji;
  • pakowanie produktów przy linii produkcyjnej;
  • oklejanie kartonów, znakowanie etykiet;
  • proste czynności manualne.
Oferowane warunki
  • możliwość dodatkowego zarobku;
  • umowa zlecenie;
  • elastyczne godziny pracy.
Sposób aplikowania