Płatny Staż w Zespole Utrzymania Danych Kartotekowych

Numer referencyjny
43/2020
Data dodania
13.01.2020
Data ważności
13.02.2020
Rodzaj oferty
Staż, Praktyka płatna
Branża
Informatyka/IT
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Asseco Business Solutions SA

Asseco Business Solutions jest polską firmą informatyczną, która od ponad 20 lat dostarcza rozwiązania wspomagające zarządzanie procesami biznesowymi w przedsiębiorstwach. Nasze oprogramowanie wspiera kilkadziesiąt tysięcy użytkowników w 50 krajach. Zatrudniamy ponad 900 specjalistów w 18 biurach na terenie całej Polski, a nasza centrala mieści się w Lublinie.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • Jesteś absolwentem lub studiujesz na kierunku ścisłym (ostatnie lata studiów) m.in. informatyka, matematyka, ekonomia?
  • Planujesz związać swoją przyszłość z branżą IT?
  • Jesteś osobą komunikatywną, potrafisz i lubisz pracować w zespole?
  • Jesteś osobą dokładną i konsekwentną w działaniach?
  • Jesteś chętny/a do poszerzenia swojej wiedzy i podnoszenia kompetencji?

Dodatkowo bardzo nas ucieszy, jeżeli:

  • Wiesz czym są relacyjne bazy danych i język SQL.
  • Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej.
  • Podejmij wyzwanie i weź udział w rekrutacji!
Zakres zadań

Dołączysz do zespołu odpowiedzialnego za:

  • Porównywanie danych z różnych źródeł.
  • Weryfikację poprawności danych.
  • Usuwanie błędów i modyfikację danych w kartotekach.
  • Analizę i interpretację danych graficznych dla usługi rozpoznawania obrazu.
Oferowane warunki

Czego możesz się spodziewać:

  • Zaproponujemy Ci Płatny Staż, a jeżeli się sprawdzisz to po jego zakończeniu umowę o pracę.
  • Zadbamy o kompleksowe wdrożenie w wykonywane zadania.
  • Będziesz zdobywać doświadczenie pod okiem specjalistów w swojej dziedzinie, w dużej i rozpoznawalnej firmie informatycznej.
  • Wesprzemy Cię w podnoszeniu umiejętności służąc radą i doświadczeniem.
  • Przywitamy Cię przyjazną atmosferą.