NAUCZYCIEL/KA PRZEDSZKOLA

Numer referencyjny
766/2019
Data dodania
11.06.2019
Data ważności
30.06.2019
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Nauczanie/Szkolenia
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Przedszkole Król Maciuś II w Lublinie
Profil firmy
  • placówka edukacyjna.
Dane kontaktowe

tel. 81 524 70 88

mail: krolmacius2@sfera.lublin.pl

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Poszukujemy osoby ciepłej i otwartej. W naszej placówce odnajdzie się osoba kreatywna, energiczna ale przede wszystkim kochająca dzieci, przytulanie ich oraz wspólną zabawę.

Od Kandydatki oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego pedagogicznego w specjalności pedagogika przedszkolna;
  • otwartości, cierpliwości, łagodności, pogodnego usposobienia, łatwości nawiązywania kontaktu z dziećmi i rodzicami;
  • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi.
Zakres zadań
  • Prowadzenie zajęć wychowawczo-dydaktycznych i opieka nad dziećmi.
Oferowane warunki
  1. Umowa o pracę od 1 września 2019r.
  2. Pełny etat (27 godz. w tygodniu).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłane CV wraz ze zdjęciem na adres: krolmacius2@sfera.lublin.pl

Uwagi

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych do rekrutacji są dostępne pod adresem: https://sfera.lublin.pl/macius2/dokumenty/2018-08-30-14-37-59.html