nauczyciel, animator warsztatów edukacyjnych z przyrody (k/m)

Numer referencyjny
655/2019
Data dodania
15.05.2019
Data ważności
30.06.2019
Rodzaj oferty
Praca dodatkowa
Branża
Nauczanie/Szkolenia
Miejsce pracy
Lubelskie
Nazwa Firmy
Galileusz Świdnik, Centrum Edukacji

Organizujemy korepetycje, kursy i warsztaty edukacyjne dla dzieci i młodzieży.

Dane kontaktowe

tel. 609 625 670

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • Zainteresowanie naukami przyrodniczymi - fizyką, chemią, biologią i wiedza (więcej niż elementarna) z tych przedmiotów.
  • Miłe, przyjazne nastawienie do dzieci.
Zakres zadań
  • Prowadzenie warsztatów edukacyjnych z przyrody (doświadczenia z fizyki, chemii i biologii) dla dzieci w wieku 4-12 lat.
  • Mamy gotowe konspekty warsztatów, choć też wymagamy kreatywności i własnego wkładu, inwencji przy prowadzeniu zajęć.
  • Praca dodatkowa na umowę zlecenie - około 10 godzin w miesiącu.
  • Możliwość dopasowania naszych zajęć do grafiku studenta.
  • Wynagrodzenie brutto 30 zł za 60 min.

Proszę przesłać swoje CV ze zdjęciem na adres: swidnik@galileusz.com.pl