Mobilny Rekruter (k/m)

Numer referencyjny
274/2018
Data dodania
06.03.2018
Data ważności
31.12.2018
Rodzaj oferty
Praca dodatkowa
Branża
Zasoby ludzkie
Miejsce pracy
Lubelskie
Nazwa Firmy
Interkadra

Interkadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech

Agencja Pracy Tymaczasowej i Doradztwa Perconalengo Centrum Rekrutacyjne w Lublinie: ul. Lipowa 4a, 20-027 Lublin II piętro Telefon: 575 930 360 mail: e.wanicka@interkadra.pl  www.interkadra.pl

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

JEŻELI:

- chcesz dorobić lub szukasz dodatkowej pracy,

- lubisz rozmawiać z ludźmi,

- masz co najmniej średnie wykształcenie,

- jesteś osobą dynamiczną, samodzielną i nastawioną na cel,

Zakres zadań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- nawiązywanie kontaktu z osobami zainteresowanymi legalną pracą w Niemczech na stanowisku Opiekuna osób starszych

- przedstawianie profilu firmy i warunków zatrudnienia

- kontakt telefoniczny z koordynatorem rekrutacji

Oferowane warunki

OFERUJEMY:

- elastyczne warunki pracy,

- atrakcyjne zarobki uzależnione od efektów,

- współpracę z renomowaną Agencją Pracy,

- nowe wyzwania, zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy: e.wanicka@interkadra.pl

Uwagi

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych (Interkadra Sp. z o .o., ul. Wielicka 50,30-552 Kraków) w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).