Młodszy specjalista ds. zarządzania najmem (k/m)

Numer referencyjny
173/2020
Data dodania
12.02.2020
Data ważności
31.03.2020
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Inne
Nieruchomości
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Elpro Development S.A.

Elpro Development S.A.–jesteśmy Polską firmą działającą na rynku nieruchomości. Wchodzimy w skład Grupy Kapitałowej Emperia. Inwestujemy w obiekty przeznaczone do prowadzenia działalności detalicznej. Zarządzamy posiadanym portfelem nieruchomości, pozyskujemy nowe lokalizacje i prowadzimy działalność deweloperską. www.elprodevelopment.pl

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • wykształcenie wyższe,
  • zainteresowanie branżą nieruchomości,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • będzie dodatkowym atutem,
  • zdolność myślenia analitycznego,
  • dobra znajomość,
  • pakietu MS Office,
  • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
Zakres zadań
  • współpraca i utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi najemcami ,
  • aktywne pozyskiwanie nowych najemców,
  • negocjowanie warunków najmu i prowadzenie dokumentacji,
  • monitorowanie i analiza rynku nieruchomości w przydzielonych lokalizacjach.
Oferowane warunki
  • umowę o pracę,
  • pakiet socjalny (m.in. karty sportowe),
  • ciekawą pracę w profesjonalnym zespole.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu-prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@elprodevelopment.pl

Wtemacie wiadomości prosimy wpisać Nr Ref.NAJEM/2020

Informujemy, iż odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.

Uwagi

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ElproDevelopment spółka akcyjna z siedzibą w Warszawie (ul. Puławska 2 budynek B, 02-566 Warszawa) w celu wykorzystania ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez „Elpro Development” spółka akcyjna.

Informujemy, że bez Pani/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych aplikacja nie będzie rozpatrywana.