Młodszy/a Specjalista/tka R&D

Numer referencyjny
679/2022
Data dodania
22.06.2022
Data ważności
30.07.2022
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Biotechnologie/Chemia
Miejsce pracy
Mazowieckie
Nazwa Firmy
Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o. o.

AzoNobel jest międzynarodową firmą, która w Polsce działa od 20 lat i zatrudnia ponad 1100 pracowników. Nasze portfolio zawiera światowej klasy marki, takie jak Dulux, International, Sikkens i Interpon, które cieszą się zaufaniem klientów na całym świecie. Na lokalnym rynku oferujemy dla konsumentów farby dekoracyjne, a na rynku B2B specjalistyczne produkty (specjalistyczne powłoki dedykowane dla przemysłu stoczniowego, transportu, budownictwa, elektroniki oraz sprzętu AGD). Posiadamy jeden z najnowocześniejszych na świecie zakład produkcyjny farb dekoracyjnych w Pilawie.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

• Wykształcenie wyższe chemiczne (chemia, inżynieria chemiczna, technologia chemiczna).
• Znajomość analizy statystycznej wyników,
• Umiejętność obsługi sprzętu laboratoryjnego,
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego,
• Zorientowanie na wynik i współpracę.
• Otwartość na naukę, zaangażowanie.

Zakres zadań

• Udział w realizacji projektów związanych ze wsparciem łańcucha dostaw poprzez:
- opracowanie harmonogramu prac;
- wykonywanie prac laboratoryjnych i rejestrację wyników oraz aktualizację dokumentacji projektowej;
- przygotowywanie zestawień z badań i wniosków z realizacji zadań,
• Współpraca z jednostkami organizacyjnymi obszaru produkcji oraz R&D przy realizacji projektów.
• Udział w doskonaleniu istniejących receptur i standardów jakości w jednostkach produkcyjnych.
• Odpowiedzialność za terminowość i dokładność wykonywania prób i badań laboratoryjnych.
• Praca zgodnie z przyjętymi standardami HSE, 5S.

• Możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowej firmie i nowoczesnym centrum R&D.
• Naukę poprzez praktykę, udział w międzynarodowych projektach.
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony.
• Szkolenia.
• Benefity: m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Krakowiaków 48, zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana" na adres: rekrutacja@akzonobel.com