Młodszy/a Księgowy/a

Numer referencyjny
557/2021
Data dodania
17.06.2021
Data ważności
30.07.2021
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Biotechnologie/Chemia
Finanse/Ekonomia
Miejsce pracy
Lubelskie
Nazwa Firmy
S.A. Cormay

• Polski producent wysokiej jakości odczynników diagnostycznych;
• Dystrybutor światowej klasy aparatury medycznej;
• Ponad 30 lat na rynku;
• Zaopatrujemy Klientów na całym świecie.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

• wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne
• znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości i podatków
• znajomość języka angielskiego
• znajomość pakietu MS Office
• systematyczność, obowiązkowość, skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Zakres zadań

• księgowanie faktur, wyciągów bankowych oraz innych dokumentów księgowych
• bieżącą kontrolę zapisów księgowych i uzgadnianie kont rozrachunkowych
• przygotowywanie danych do deklaracji podatkowej VAT-7
• sporządzanie raportów o stanie należności i zobowiązań firmy,
• udział w pracach bilansowych związanych z zamknięciem okresów obrachunkowych,

• stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji
• możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ umowa zlecenie
• pracę pełną wyzwań i możliwości rozwoju

Sposób aplikowania

CV proszę przesyłać na adres rekrutacja@cormay.pl