Lektor/ka języka angielskiego

Numer referencyjny
964/2022
Data dodania
20.09.2022
Data ważności
22.10.2022
Rodzaj oferty
Praca dodatkowa
Branża
Nauczanie/Szkolenia
Miejsce pracy
Lubelskie
Lublin
Nazwa Firmy
SNK Szkolenia Językowe i Biznesowe Katarzyna Ludzińska
Profil firmy

Szkoła na Kołach to mobilna firma specjalizująca się w nauczaniu języków obcych, usługach szkoleniowych dotyczących biznesu oraz w doradztwie zawodowym indywidualnym i grupowym. Wywodzimy się z dwudziestoletniej tradycji w nauczaniu języków obcych, zwłaszcza języka angielskiego. Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania i we wszystkich grupach wiekowych.

Dane kontaktowe

nr tel.: 733-170-333 oraz 532-524-885 e-mail: info@szkolanakolach.pl

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

- wykształcenie wyższe kierunkowe magisterskie lub licencjackie
- dyspozycyjność w godzinach popołudniowych lub/i przedpołudniowych
- mobilność
- motywacja do pracy
- gotowość do dojazdu do ucznia
- mile widziane prawo jazdy kat. B
- mile widziane doświadczenie w pracy indywidualnej

Zakres zadań

SNK Szkolenia Językowe i Biznesowe Katarzyna Ludzińska poszukuje nauczyciela języka angielskiego do prowadzenia indywidualnych kursów na terenie miasta Lublin.

Oferowane warunki

- praca w miłym i pomocnym zespole
- samodzielność w działaniu
- elastyczny grafik
- możliwość długofalowej współpracy
- opieka metodyczna
- dostęp do materiałów dydaktycznych
- praca w rozwijającej się firmie
- możliwość pracy zdalnej

Sposób aplikowania

CV prosimy przesyłać na nasz adres e -mailowy

Uwagi

Prosimy o dołączenie do swoich aplikacji wyrażenia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z „Obowiązkiem informacyjnym” znajdującym się poniżej. Obowiązek informacyjny Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SNK Szkolenia Językowe i Biznesowe Katarzyna Ludzińska z siedzibą w Lublinie (20 -492) przy ul. Słomkowskiego 11/10, NIP: 946-240-55-81, REGON: 061451181. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji pr ocesu rekrutacyjnego na podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych; Dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom z wyjątkiem tych, które są uprawnione do ich uzyskania na podstawie przepisów obowiązującego prawa; Dane osobowe będą przechowywane do roku po zakończeniu procesu rekrutacyjnego; Ma Pan/Pani prawo do: • dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, • przenoszenia danych, • cofnięcia zgody n a przetwarzanie danych w dowolnym momencie, • wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednak nie wyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji; Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nie będą przez Administratora rozpatrywane. Zgoda „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez SNK Szkolenia Językowe i Biznesowe Katarzyna Ludzińska w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Oferty pracy