Lektor/ka Języka Angielskiego

Numer referencyjny
1198/2021
Data dodania
26.11.2021
Data ważności
30.06.2022
Rodzaj oferty
Praca dodatkowa
Branża
Nauczanie/Szkolenia
Miejsce pracy
Lubelskie
Nazwa Firmy
Nauczanie Języka Angielskiego Ewa Dołgań-Panas

Helen Doron English (HDE) jest wyjątkową, prostą i naturalną metodą nauczania języka angielskiego, odpowiednią dla każdego dziecka, bez względu na to, jaki jest jego język ojczysty. Helen Doron to unikalna metoda nauczania języka angielskiego. Dzięki specjalnie opracowanym metodycznie kursom dzieci, poprzez osłuchiwanie, mają kontakt z językiem aż 14 razy w tygodniu! Ponadto cotygodniowa lekcja w grupie rówieśniczej daje pozytywne wzmocnienie i utrwalenie (poprzez zabawę) wszystkich nabytych wiadomości i umiejętności. (Śpiewanie piosenek, deklamowanie wierszyków, reagowanie na polecenia nauczyciela itd.). Metoda Helen Doron wykorzystuje skupienie się na rozwoju sensoryczno-motorycznym.

Bardzo prosimy o przesyłanie CV na adres: leczna@helendoron.pl  lub o kontakt pod numerem tel. 501 345 278

Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Szukamy kandydatów i kandydatek, którzy:

  • Znają doskonale angielski, zarówno w mowie jak i w piśmie
  • Posiadają znajomość języka angielskiego na poziomie min. CAE
  • Są kreatywni, twórczy i komunikatywni
Zakres zadań

Szukamy kandydatów, którzy:

  • będą prowadzili zajęcia języka angielskiego metodą Helen Doron z dziećmi oraz młodzieżą
  • będą prowadzili zajęcia języka angielskiego przygotowując do Międzynarodowych Egzaminów Cambridge na poziomach od YLE
Oferowane warunki

Oferujemy:

  • Sprawdzoną metodę uczącą dzieci, w każdym wieku, angielskiego jako drugiego języka (ESL)
  • Międzynarodowy dyplom, który uprawnia do nauczania metodą Helen Doron English na całym świecie
  • Wsparcie w nauczaniu poprzez najwyższej jakości materiały, coroczne szkolenia i konferencje, wewnętrzną sieć oraz portal dla nauczycieli
  • Satysfakcjonującą karierę i znaczący wpływ na życie dzieci
  • Atrakcyjne wynagrodzenie