Księgowy, Księgowa

Numer referencyjny
751/2022
Data dodania
18.07.2022
Data ważności
31.12.2030
Rodzaj oferty
Praca stała, Praca dodatkowa
Branża
Finanse/Ekonomia
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Gowork.pl Serwis pracy

GoWork.pl jest uznawany za jedną z najprężniej rozwijających się firm rekrutacyjnych i szkoleniowych w Polsce. Posiada oddziały w największych miastach takich jak: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Lublin i Katowice. Od czasu powstania w 1990 roku portal nieustannie się doskonali i zmienia się na korzyść Klientów i Użytkowników. Każda z usług tworzona jest i oferowana zgodnie z tym przesłaniem – ma być przede wszystkim wsparciem dla pracodawców – służyć skutecznej rekrutacji i budowaniu pozytywnego wizerunku. Dzięki takiemu podejściu portal GoWork.pl jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych serwisów w Polsce.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Nasze oczekiwania:

  • znajomość podstawowego języka angielskiego, przynajmniej B1
  • Odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie;
  • Nienaganna znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych.
  • 1 rok doświadczenia w księgowości
  • Znajomość ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego (VAT,CIT).
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Mile widziane doświadczenie we współpracy z firmami branży IT, elektronika.
Zakres zadań

Twoje zadania:

  • Kontrola i rozliczanie rozrachunków z pracownikami,
  • Udział w procesie zamykania miesiąca i roku.
  • Księgowanie dokumentów zakupu, poleceń księgowania i wyciągów bankowych.
  • Przygotowywanie i wykonywanie płatności w systemie księgowym. Okresowe uzgadnianie zapisów i sald na kontach księgi głównej.
Oferowane warunki

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej (również w pełnym wymiarze godzin)
  • Wysokie zarobki (równomierne do Państwa doświadczenia)
Sposób aplikowania

Przez przycisk Aplikuj w ogłoszeniu

Uwagi

Kliknij w stronę www aby zobaczyć więcej szczegółów