Specjalista/ka ds. płac

Numer referencyjny
1287/2019
Data dodania
14.11.2019
Data ważności
14.12.2019
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Finanse/Ekonomia
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Daewon Europe sp. z o.o.

Producent sprężyn i drążków stabilizatora na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego.

Dane kontaktowe

e-mail: info@daewon.eu,

tel: 817491900

Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • co najmniej rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy,
  • ubezpieczeń społecznych i PIT,
  • znajomość programu CDN/OPTIMA i CDN/XL,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Zakres zadań
  • Sporządzanie listy płac dla pracowników wynagradzanych wg stawek miesięcznych i godzinowych,
  • prowadzenie rozliczeń z ZUS i US w zakresie PIT,
  • prowadzenie dokumentacji ubezpieczeniowej pracowników
Oferowane warunki
  • Umowa o pracę.
Sposób aplikowania

CV proszę przesłać na adres: kadry@daewon.eu