Numer referencyjny
279/2021
Data dodania
07.04.2021
Data ważności
30.04.2021
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Finanse/Ekonomia
Miejsce pracy
Lubelskie
Nazwa Firmy
AKPOL Adam Kuś
Dane kontaktowe

Anna Drabik praca@akpol.co  690090216

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku księgowej
  • Znajomość regulacji podatkowych i praktyki składania deklaracji w zakresie PIT, VAT, NBP, GUS,
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • Otwartość i zdolności komunikacyjne,
  • Dobra znajomość programu MS Excel.
Zakres zadań
  • Sporządzanie deklaracji JPK, VAT, uzgodnienia rejestru kont rozrachunkowych VAT,
  • Kalkulacja podatku dochodowego PIT, sporządzanie deklaracji PIT,
  • Sporządzanie innych deklaracji podatkowych,
  • Realizacja przelewów bankowych,
  • Realizacja księgowań związanych z zamknięciem miesiąca,
  • Raportowanie do US, GUS, NBP, UC,
  • Wspieranie pracy innych członków działu,
  • Udział w zamykaniu okresów sprawozdawczych oraz przygotowywaniu rocznych sprawozdań finansowych,
  • Księgowanie faktur zakupu i sprzedaży
Oferowane warunki
  • Samodzielne stanowisko
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju i awansu