Kreatywny/a specjalista/tka ds. marketingu

Numer referencyjny
1098/2021
Data dodania
28.10.2021
Data ważności
31.12.2021
Praca stała, Praca dodatkowa, Staż, Praktyka płatna, Praktyka bezpłatna
Branża
Informatyka/IT
Marketing/Reklama/PR
Miejsce pracy
Lubelskie
Lublin
Nazwa Firmy
Soulab

Soulab to dynamicznie rozwijający się software house, który od 2015 r. zajmuje się tworzeniem autorskiego oprogramowania dostarczanego w modelu SaaS oraz tworzeniem dedykowanych aplikacji webowych. Naszym kluczowym produktem jest system HRappka.pl - kompleksowy system HR.

Dane kontaktowe

Osoba kontaktowa: Dominika Wolak dominika@hrappka.pl

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Wymagamy znajomości lub chęci nauki poniższych zagadnień:
- Biegłość w obsłudze programów komputerowych (tworzymy kompleksowe oprogramowanie, które będziesz musiał w szybkim tempie poznać, umieć obsługiwać i opisywać funkcje)
- Znajomość podstaw marketingu internetowego
- Wiedza z zakresu optymalizacji artykułów pod SEO
- Google Search Console, Google Ads, Facebook Ads

Mile widziana:
- Zainteresowanie branżą HR (Rekrutacje, Employer Branding, Candidate Experience, Kadry i płace)
- Znajomość języków HTML/CSS oraz narzędzi marketingu internetowego
- Certyfikaty potwierdzające umiejętności w obszarze marketingu online

Zakres zadań

Wraz z 4-osobowym działem marketingu, będziesz odpowiedzialny za realizację przyjętej strategi marketingu internetowego naszego głównego produktu - systemu HRappka.

Ze względu na to, że jesteśmy startupem - wymagamy od Ciebie interdyscyplinarności, kreatywności i chęci do działania. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, a nowym pracownikom dajemy dużo niezależności. Do Twoich zadań należeć będzie m.in:
- Tworzenie i zarządzanie kampaniami w Google Ads, Facebook Ads, LinkedIn
- Tworzenie tekstów na bloga o tematyce rekrutacyjnej i kadrowej