Korepetytor/ka

Numer referencyjny
1111/2021
Data dodania
02.11.2021
Data ważności
31.12.2022
Rodzaj oferty
Praca stała, Praca dodatkowa
Branża
Nauczanie/Szkolenia
Miejsce pracy
Cała Polska
Nazwa Firmy
BPO Network

BPO Network to agencja pośrednictwa pracy. Naszą specjalnością jest poszukiwanie pracowników niepełnosprawnych o różnych kwalifikacjach. Działamy bazując na najwyższych standardach etycznych. Od podszewki znamy Kodeks pracy i Ustawę o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych. Jesteśmy w stanie doradzić naszym Klientom w wielu kwestiach związanych z zatrudnieniem osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Koordynator projektu Belfer w sieci: Iwona Lewandowska mob. 508 552 445 e-mail: ilewandowska@bponetwork.pl  e-mail: belferwsieci@bponetwork.pl

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Zapraszamy wszystkich posiadaczy orzeczenia o niepełnosprawności, którzy poszukują dodatkowej pracy. Mile widziane przygotowanie pedagogiczne, ale nie jest to warunek konieczny. Liczy się umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy. Chętnie podejmiemy współpracę z korepetytorami języka angielskiego, matematyki, fizyki, chemii oraz biologii.

Zakres zadań

Udzielanie korepetycji.

Oferowane warunki

Oferujemy:
- umowę o pracę
- praca 100% zdalna

Rekrutacja odbywa się poprzez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=8e220bfeadfa42c7ba39c46ab4648640