Korektor-weryfikator/Specjalista ds. OCR (k/m)

Numer referencyjny
357/2021
Data dodania
29.04.2021
Data ważności
29.05.2021
Rodzaj oferty
Praktyka bezpłatna
Branża
Administracja
Miejsce pracy
Małopolskie
Nazwa Firmy
Lingua Lab s.c.

Jesteśmy jednym z największych biur tłumaczeń w Polsce. Naszym Klientom, obecnym na wszystkich kontynentach, dostarczamy tylko usługi wysokiej jakości.

Sukcesy zawdzięczamy ludziom, którzy tworzą nasz zespół z pasji do języków obcych.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Zapraszamy do współpracy, jeśli:
• posiadasz wykształcenie wyższe (np. edytorstwo) i/lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• biegle posługujesz się pakietem MS Office, w szczególności programem Word i PowerPoint,
• posiadasz umiejętność redakcji i korekty tekstów,
• doskonale znasz język polski oraz możesz wykazać się dobrą bierną znajomością języka angielskiego,
• cechuje Cię staranność, dbałość o szczegóły, komunikatywność, umiejętność logicznego myślenia, systematyczność i samodzielność,
• znajomość programów do składu i obróbki grafiki będzie dodatkowym atutem (np. InDesign, QuarkXpress, FrameMaker, PageMaker, Photoshop, Illustrator, CorelDRAW czy AutoCAD).

Zakres zadań

W Lingua Lab będziesz:
• pracować z tekstem – zajmować się korektą techniczną i językową tłumaczeń zgodnie z harmonogramem realizowanych prac i wytycznymi danego projektu,
• pracować z plikami – zajmować się konwersją plików (OCR) z formatu .pdf, .jpeg i in. do formatu .doc, opracowaniem elementów graficznych (wykresów, tabel, schematów itp.), przygotowanie dokumentów do publikacji – nanoszeniem poprawek, rozwiązywaniem problemów np. z formatowaniem,

Oferowane warunki

Gwarantujemy Ci:
- czyste powietrze w biurze bez smogu,
- ciekawą pełną wyzwań prace w ambitnym zespole,
- pyszny obiad w każdy wtorek,
- dużą samodzielność i możliwość samorealizacji

Zainteresowana/y? Wspaniale! Teraz prosimy o dostarczenie aplikacji z podaniem w tytule wiadomości nr referencyjnego „OCR 2021/05 na adres: s.piskozub@lingualab.pl

Uwagi