Kontroler Jakości (k/m)

Numer referencyjny
53/2022
Data dodania
14.01.2022
Data ważności
28.02.2022
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Inne
Miejsce pracy
Lubelskie
Nazwa Firmy
Temared Sp. z o.o.

TEMARED jest producentem wielofunkcyjnych przyczep bagażowych oraz przyczep specjalistycznych do przewozu samochodów, pojazdów budowlanych, motocykli, quadów oraz łodzi. Firma produkuje ponad 50 000 przyczep rocznie, które sprzedawane są w ponad 250 punktach w 47 krajach. W 2019 roku firma po raz drugi otrzymała nagrodę Diament Forbes dla najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. TEMARED należy do grona największych pracodawców w województwie lubelskim zatrudniając ponad 500 wykwalifikowanych specjalistów.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

• Doświadczenie na podobnym stanowisku- mile widziane
• Znajomość rysunku technicznego
• Znajomość prostych narzędzi i technik pomiarowych
• Gotowość do pracy zmianowej ( 2 zmiany, pon- pt, 6-14, 14-22)
• Znajomość pakietu Office (Word, Excel)
• Samodzielność, sumienność, spostrzegawczość
• Umiejętność pracy w zespole, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

Zakres zadań

• Regularna kontrola jakości wyrobów na produkcji
• Kontrola i nadzór procesu „zwalnianie pierwszej sztuki”
• Nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego w ramach swoich uprawnień i obowiązków
• Aktywny udział w audytach 5S
• Nadzór nad obowiązującą dokumentacją jakościową
• Kontrola poprawności wypełniania dokumentacji przez pracowników produkcji
• Blokowanie wadliwych wyrobów

• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w rozwijającej się firmie osiągającej sukcesy na rynku międzynarodowym,
• wsparcie zespołu w procesie wdrożenia do pracy,
• możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji oraz awansu w strukturach firmy,
• benefity: karta sportowa, karta medyczna, ubezpieczenie grupowe

Sposób aplikowania

CV prosimy przesłać na adres praca@temared.com

Uwagi

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Temared Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością siedzibą w Świdniku (Al. Lotników Polskich 1, 21-040 Świdnik).

W CV prosimy o dołączenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).