Konsultant Obsługi Klienta z językiem niemieckim (m/k)

Numer referencyjny
1286/2019
Data dodania
14.11.2019
Data ważności
31.12.2019
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Obsługa klienta
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Imar Service Group

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) – od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Oczekiwania:

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu zaawansowanym (warunek konieczny),
  • Mile widzenie doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Bezproblemowa obsługa komputera,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
Zakres zadań

Zakres obowiązków:

  • Odbieranie połączeń od Klientów,
  • Obsługa czatu z Klientami,
  • Rejestracja zgłoszeń od klientów i budowanie z nimi właściwych relacji,
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie przyjętych zgłoszeń,
  • Realizacja wyznaczonych celów jakościowych.
Oferowane warunki

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Praca od poniedziałku do piątku (7:00 – 20:00) oraz soboty (10:00 – 18:00),
  • Szkolenie wstępne z wykwalifikowanymi trenerami,
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe),
  • Pakiet relokacyjny zapewniony przez okres 1,5 roku.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na maila: anita.wlodarek@imar.com.pl