Kierowca/ Kierowczyni

Numer referencyjny
682/2022
Data dodania
23.06.2022
Data ważności
23.07.2022
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Logistyka/Spedycja/Dystrybucja
Miejsce pracy
Lubelskie
Nazwa Firmy
Kamil Trans sp. z o. o.

Jesteś kierowcą/kierowczynią z uprawnieniami C+E i szukasz pracy w stabilnej i przyjaznej firmie? Dołącz do naszego zespołu! Szukamy pracowników od zaraz, na pełen etat.

Jesteśmy firmą transportową z 11 letnią tradycją na rynku i świetną znajomością branży. Nasza siedziba mieści się w Lublinie, ale zapewniamy kompleksowy transport ciężarowy na terenie Polski, Danii i Szwecji na korzystnych warunkach.

Współpracujemy z dużymi międzynarodowymi firmami, jak i z drobnymi klientami, ale zawsze dbamy o wysoką jakość świadczonych usług. W taki sam sposób traktujemy naszych pracowników, z szacunkiem i dbałością o ich interesy.

Nasza baza znajduje się w Lublinie.

Kamil Trans sp. z o. o. ul. Tomasza Zana 11A 20-601 Lublin tel. 694 309 359 email: infokamiltrans@gmail.com

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

-Prawo jazdy kat C+E
-Samodzielność i zaradność w działaniu. My przekazujemy Ci harmonogram i wskazówki dotyczące ładunku, ale ważne jest dla nas, abyś aktywnie współpracował/a z nami, zgłaszał/a w porę ewentualne problemy i rozumiał/a cel i wartość swojej pracy.
-Dobra organizacja pracy własnej. Jeżeli jesteś terminowy/a, rzetelnie wykonujesz swoje obowiązki, czekamy na Ciebie.
-Posiadasz uprawnienia ADR? Świetnie! To Twój dodatkowy atut.

Zakres zadań

-Samodzielne prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą po krajach UE

-Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę-12 - 17 tys. brutto miesięcznie
-Terminowo wypłacane wynagrodzenie (do 10 dnia każdego miesiąca oraz po rozliczeniu delegacji
-Nowoczesny tabor (2-3 letnie auta)
-Wdrożenie do pracy,-Pracę na terenie Unii Europejskiej + Skandynawia (głównie PL→DK→FR/Benelux→DK→PL)
-Indywidualne podejście do każdego z pracowników, partnerstwo w relacjach - nie jesteśmy korporacją. Jesteśmy otwarci i elastyczni we współpracy, tak aby obie strony były zadowolone.

Wyślij CV na adres: infokamiltrans@gmail.com  lub zadzwoń 694 309 359