Inżynier/ energetyk ds. ciepłownictwa (k/m)

Numer referencyjny
278/2021
Data dodania
07.04.2021
Data ważności
16.05.2021
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Inżynieria/Branże techniczne
Miejsce pracy
Lubelskie
Nazwa Firmy
GHPolska
Profil firmy

Agencja rekrutacyjna

Dane kontaktowe

Katarzyna Jopek k.jopek@grhpolska.com

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

• znajomość zagadnień z zakresu ciepłownictwa, wytwarzania pary i jej wykorzystania w procesach autoklawizacji oraz pneumatyki
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• mile widziane uprawnienia dozorowe z zakresu energetyki

Zakres zadań

• kierowanie pracą zakładowej kotłowni parowej (kotły i paliwo stałe)
• kierowanie pracą rozdzielni pary
• nadzór nad gospodarką wodno-ściekową (własne ujęcie w firmie)
• nadzór nad pracą sprężarek i instalacji przemysłowych sprężonego powietrza
• współpraca z UDT
• współpraca i wdrażanie usprawnień pracy działu

Oferowane warunki

Co oferuje firma?
• umowę o pracę
• stabilność zatrudnienia – firma działa na rynku Polskim ponad 25 lat
• pracę od poniedziałku do piątku, w godz. 7-15
• wynagrodzenie (do negocjacji) składające się z podstawy plus premii uznaniowej, jak i kwartalnej
• benefity w postaci: funduszu socjalnego, nagród okolicznościowych, ubezpieczenia grupowego, szkoleń podnoszących kwalifikacje