DORADCA SPORTOWY ROWERY W DECATHLON LUBLIN WĘGLIN (k/m)

Numer referencyjny
87/2023
Data dodania
24.01.2023
Data ważności
31.03.2023
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Obsługa klienta
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
DECATHLON LUBLIN WĘGLIN

Decathlon to firma, której domeną jest udostępnianie sportu dla jak największej liczby użytkowników. Nasze postawy to witalność, odpowiedzialność i autentyczność.

Decathlon Lublin Węglin Skontaktuj się z nami +48814756500 ul. Gęsia 1 20-719 Lublin

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Twój zakres obowiązków:
* dzielenie się swoją sportową pasją i pomaganie Klientom w doborze odpowiednich produktów,
* podejmowanie decyzji handlowych w ramach swojej odpowiedzialności,
* priorytetyzowanie zadań zgodnie z potrzebami biznesowymi,
* dbanie o dostępność i ekspozycję towaru,
* rozwijanie się dzięki szkoleniom oraz (jeśli chcesz) dodatkowym odpowiedzialnościom.

Zakres zadań
  • Jeśli rowery są Twoją pasją, którą lubisz się dzielić z innymi,
  • cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy,lubisz rozmawiać z ludźmi i chcesz pracować blisko Klientów,
  • jesteś osobą energiczną i odpowiedzialną,chcesz zdobyć lub wykorzystać swoje dotychczasowe doświadczenie,
  • interesuje Ciebie rozwój w kierunku Managera Zespołu lub Lidera Sklepu – mile widziane,

… to czekamy właśnie na Ciebie!

Oferowane warunki
  • Oferujemy umowę o pracę na pół etatu,
  • elastyczny grafik dostosowany do zajęć na uczelni, treningów i innych aktywności sportowych,
  • premię miesięczną, kwartalną oraz sharing (czyli coroczne dzielenie zyskiem wypracowanym przez firmę),
  • prywatną opiekę medyczną,możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • szereg szkoleń ułatwiających wdrożenie się do pracy,
  • wspólne uprawianie sportu i treningi,
  • wyjątkową, sportową atmosferę pracy.