Doradca Klienta Kluczowego (k/m)

Numer referencyjny
680/2021
Data dodania
20.07.2021
Data ważności
31.12.2021
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Informatyka/IT
Miejsce pracy
Lublin
Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej "ZETO"Sp. z.o.o.

Jesteśmy firmą informatyczną, która od 50 lat stabilnie wspiera rozwój naszych Klientów, jak również ośrodkiem szkoleniowym. Dostarczamy także profesjonalne usługi z zakresu audytów i ochrony danych osobowych.

Dane kontaktowe

Piotr Woźniak piotr.wozniak@zeto.lublin.pl  607 234 894

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

1.Wykształcenie średnie/wyższe
2.Doświadczenie w obszarze sprzedaży
3.Doświadczenie w branży IT będzie dodatkowym atutem
4.Doświadczenie w sektorze publicznym mile widziana
5.Samodzielność i odpowiedzialność
6.Ukierunkowanie na realizację potrzeb Klientów
7.Bardzo dobra umiejętność organizacji czasu pracy
8.Umiejętność pracy w zespole
9.Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

Zakres zadań

1.Aktywne pozyskiwanie Klientów na produkty i usługi Spółki oraz Partnerów
2.Sporządzanie ofert oraz wycen na produkty i usługi własne oraz Partnerów
3.Ocena, inicjowanie i rozwój nowych możliwości sprzedaży technologii
4.Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kluczowymi Klientami
5.Reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych
6.Proponowanie działań marketingowych i nadzór nad ich realizacją

1.Zatrudnienie na preferowanych warunkach: umowa o pracę lub b2b,
2.Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe,
3.Indywidualną ścieżkę rozwoju - możliwość specjalizacji w wybranym obszarze działalności spółki (określony system lub grupa usług),
4.Świadczenia dodatkowe: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, szkolenia.

Sposób aplikowania

prosimy o przesłanie CV