Asystent/tka Zarządu z j. niemieckim

Numer referencyjny
556/2021
Data dodania
17.06.2021
Data ważności
31.07.2021
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Administracja
Miejsce pracy
Lubelskie
Nazwa Firmy
Roto Okna Dachowe Sp. z o.o.

W Grupie Roto najważniejsi są nasi Klienci oraz technologia. Chcemy czynić budynki bardziej wygodnymi i piękniejszymi. Ludzie, którzy z nami pracują sprawiają, że wszystko jest możliwe.

Od zawsze jesteśmy blisko Klienta i dzięki temu Grupa Roto stale się rozwija. Od czasu założenia firmy w roku 1935, obecnie jesteśmy przedsiębiorstwem, które generuje obroty na poziomie prawie 700 milionów Euro rocznie. Zatrudniamy około 4.500 pracowników. Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym.

Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. ul. Lubelska 104 21-100 Lubartów 81-8550351

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Twój profil

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- wykształcenie wyższe lub student /-ka V rok
- dobra znajomość MS Office (Power Point, Word, Excel)
- doskonała organizacja pracy
- wysokie umiejętności interpersonalne
- samodzielność, inicjatywa w działaniu
- wysoka kultura osobista i językowa

Zakres zadań

Twoje zadania
- wsparcie Zarządu w zakresie planowania i organizacji spotkań
- przygotowywanie dokumentacji: protokółowanie, przygotowanie materiałów -informacyjnych, prezentacji i podsumowanie spotkań w języku polskim,  niemieckim i / lub języku angielskim
- uczestniczenie w spotkaniach biznesowych wewnątrz i na zewnątrz firmy w kraju i za granicą
- tłumaczenia oraz wsparcie językowe innych pracowników firmy
- współpraca z innymi działami firmy oraz z centralą w Niemczech w zakresie sprawnego przepływu informacji

Oferowane warunki

Oferujemy
- ambitne i odpowiedzialne zadania
- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku poprzez kontakt z centralą w Niemczech, zagranicznymi kontrahentami
- stabilność zatrudnienia w przyjaznej atmosferze
- profesjonalną ofertę szkoleń gwarantującą rozwój osobisty i zawodowy
- kursy językowe w siedzibie firmy

CV prosimy wysyłać poprzez Portal Pracy Roto na stronie www.roto.pl  lub na adres: rekrutacja.praca@roto-frank.com

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z Rekruterem 81 8550351