Asystent/tka w dziale kadr / Asystent/tka w dziale księgowości

Numer referencyjny
1031/2022
Data dodania
07.10.2022
Data ważności
30.06.2023
Rodzaj oferty
Praca dodatkowa, Praktyka bezpłatna
Branża
Finanse/Ekonomia
Zasoby ludzkie
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
INPL GROUP Sp. z o.o.

Jesteśmy biurem rachunkowym, którego oddziały znajdują się w Lublinie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Warszawie. Firma prowadzi księgowość dla ponad 500 podmiotów w całej Polsce, wśród których znajdują się spółki, działalności jednoosobowe i stowarzyszenia działające w różnych branżach.

Dane kontaktowe

Telefon: 501038752 E-mail: sekretariat@inpl.eu

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

- studia na kierunku Finanse i Rachunkowość lub pokrewnym;
- znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości;
- znajomość j. angielskiego/rosyjskiego będzie atutem;
- znajomość pakietu MS Office;
- zdolność analitycznego myślenia;
- umiejętność pracy w zespole;
- samodzielność, dokładność, rzetelność, odpowiedzialność;
- dyspozycyjność (do uzgodnienia).

Zakres zadań

- segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju;
- sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym;
- wprowadzanie do systemu finansowo - księgowego dokumentów;
- archiwizowanie dokumentacji księgowej i kadrowej;
- wsparcie w przygotowywaniu deklaracji podatkowych;
- zakładanie i prowadzenie akt osobowych;
- przygotowywania dokumentów kadrowo-płacowych;
- wsparcie w innych zadaniach kadr i płac.

- możliwość zatrudnienia po okresie praktyk na umowę o pracę lub zlecenie;
- pracę w młodym i zgranym zespole;
- wsparcie współpracowników i przełożonych ;
- możliwość ciągłego rozwoju.

Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy sekretariat@inpl.eu .Informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/tkami.