Asystent/tka ds. księgowości

Numer referencyjny
527/2021
Data dodania
10.06.2021
Data ważności
31.07.2021
Rodzaj oferty
Praca stała, Staż
Branża
Finanse/Ekonomia
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Pogotowie Księgowe Magdalena Cybula

Jesteśmy rozwijającym się biurem rachunkowym, świadczymy nasze usługi kompleksowo zapewniając nową jakość obsługi księgowej. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Asystent/tka ds. księgowości.

ul. Energetyków 19 20-468 Lublin tel: 500 569 112 praca@pogotowieksiegowe.eu

Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • Umiejętność pracy z arkuszami Excell,
  • Znajomość UoR,
  • Mile widziana znajomości przepisów ustawy VAT i CIT,
  • Oczekujemy rzetelności, zaangażowania, chęci podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
Zakres zadań
  • Bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym,
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego,
  • Dekretacja i archiwizacja dokumentów księgowych,
  • Przygotowywanie zestawień,
  • Inne prace zlecone przez koordynatora.
Oferowane warunki
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w zgranym zespole,
  • Komfortowe warunki pracy,
  • Dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego, szkolenia oraz merytoryczne wsparcie kierownicze,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę) oraz system premiowy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres: praca@pogotowieksiegowe.eu