asystent/tka biura

Numer referencyjny
687/2021
Data dodania
21.07.2021
Data ważności
31.08.2021
Rodzaj oferty
Praktyka płatna
Branża
Administracja
Miejsce pracy
Pomorskie
Nazwa Firmy
PSP-International Sp.z o.o.
Profil firmy

doradztwo personalne

Dane kontaktowe

tel: 503 087 800 info@psp-international.pl

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego C1-C2
  • bardzo dobra samoorganizacja i zarządzanie czasem,
  • wysoka kultura osobista
Zakres zadań
  • pomoc w pracach biurowych,
  • tłumaczenia korespondencji
Oferowane warunki
  • praktyka w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • przyjazna atmosfera pracy
  • bardzo dobre warunki pracy i płacy
Sposób aplikowania

przesłanie CV na maila: info@psp-international.pl

Uwagi

Nasz Klient , międzynarodowa firma z siedziba w Trójmieście oferuje praktyki płatne dla studentów/absolwentów Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez PSP International Sp. z o. o.."