Asystent/ka ds. administracji personalnej / PRAKTYKI

Numer referencyjny
1284/2019
Data dodania
13.11.2019
Data ważności
31.12.2019
Rodzaj oferty
Praktyka bezpłatna
Branża
Administracja
Miejsce pracy
Lubelskie
Nazwa Firmy
Adecco Sp. z o. o.

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dane kontaktowe

e-mail: milena.kliszczynska@adecco.com

tel; 723 193 100

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • Jesteś studentem/tką lub absolwentem/tką?
  • Interesujesz się zagadnieniami z dziedziny administracji personalnej i kadr?
  • Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe?
  • Jesteś osobą zmotywowaną, komunikatywną oraz otwartą?

Zakres zadań

Na praktykach zajmiesz się:

  • Wsparciem bieżącej pracy pracowników działu administracji.
  • Tworzeniem akt osobowych.
  • Porządkowaniem, segregacją i archiwizacją dokumentacji kadrowej.
  • Obsługą administracyjną pracowników zatrudnionych przez Adecco.
Oferowane warunki

Oferujemy:

  • Możliwość uzyskania cennego doświadczenia zawodowego w ramach bezpłatnych praktyk.
  • Możliwość pracy w międzynarodowej korporacji.
  • Referencje po zakończeniu praktyk.
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie merytoryczne.
  • Elastyczny grafik dni oraz godzin praktyk.
  • Pracę w biurze w centrum miasta.

Osoby zainteresowane odbyciem praktyk prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą poniższego formularza: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Asystent-ds-administracji-personalnej-PRAKTYKI/135287-238916-25-bk1-1688.html