Numer referencyjny
1049/2022
Data dodania
12.10.2022
Data ważności
31.01.2023
Rodzaj oferty
Praktyka bezpłatna, Wolontariat
Branża
Informatyka/IT
Marketing/Reklama/PR
Nauczanie/Szkolenia
Nauka/Badania
Obsługa klienta
Organizacje pozarządowe
Zasoby ludzkie
Miejsce pracy
Lubelskie
Nazwa Firmy
Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL

Chcesz wspólnie z nami organizować jedne z najciekawszych konferencji naukowych i szkoleń w Polsce? Zostań Ambasadorem Fundacji na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL.

Jeżeli jesteś osobą dobrze zorganizowaną, lubiącą wyzwania, łatwo nawiązującą kontakty i wytrwałą to zapraszamy do współpracy!W ramach współpracy przy konkretnych projektach:
- umieścimy informację o Twoim udziale w działaniach organizacyjnych: na oficjalnych stronach i fanpage’ach oraz w książkach abstraktów Konferencji
- otrzymasz podziękowanie za udział w pracach organizacyjnych
- otrzymasz zaświadczenie o członkostwie w Komitecie Organizacyjnym
- zdobędziesz nowe umiejętności organizacyjne oraz ciekawe doświadczenie

ambasadorzy.tygiel@gmail.com  Joanna Kozłowska Specjalista ds. administracyjno-organizacyjnych Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL tel. 733 933 352 ul. Głowackiego 35/348, 20-060 Lublin

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Szukamy osób bezpośrednio związanych ze środowiskiem akademickim z każdej części Polski, które pragną zostać Ambasadorami Fundacji TYGIEL i razem z nami podjąć się działań organizacyjnych związanych z konferencjami naukowymi oraz szkoleniami.

Zakres zadań

Czego oczekujemy?
- podjęcia działań organizacyjnych przed i/lub w trakcie trwania wydarzenia
- współpracy online i/lub osobiście

Szczegóły współpracy ustalimy indywidualnie, a całość ustaleń zostanie zebrana w indywidualnej umowie o wolontariacie. Dzięki temu nasza współpraca, jak i jej zakres będzie transparentny i z góry ustalony.

Sposób aplikowania

Zapraszamy do kontaktu:ambasadorzy.tygiel@gmail.com