Oferty Pracy

Asystent/ka psychologa

Numer referencyjny
493/2020
Data dodania
10.07.2020
Data ważności
31.08.2020
Rodzaj oferty
Praktyka bezpłatna
Branża
Psychologia
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
VERITAS

Firma oferująca wsparcie psychologiczne i aktywizację zawodową VERITAS  ( www.veritas35.pl ) w związku z dynamicznym rozwojem oraz poszerzeniem zakresu podejmowanych działań poszukuje kandydata/ki na stanowisko ASYSTENT/ASYSTENTKA PSYCHOLOGA (praktyki).

Dane kontaktowe

Grzegorz Krzyszycha

e-mail: krzyszycha@veritas35.pl

Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Wymagania:

  • ukończony minimum III rok psychologii;
  • status studenta;
  • dyspozycyjność godzinowa od poniedziałku do piątku w zakresie około 10-15 godzin tygodniowo;
  • znajomość pakietu MS Office i Open Office;
  • mile widziane doświadczenie w wykonaniu wybranych zadań z zakresu obowiązków.
Zakres zadań

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w zakresie działań podejmowanych w ramach projektów finansowanych z UE;
  • administracyjne wsparcie pracy biura i psychologa;
  • pomoc w uzupełnieniu dokumentacji związanej z realizacją udzielanego wsparcia;
  • prowadzenie kalendarza spotkań;
  • planowanie, przygotowywanie i realizowanie działań promocyjnych;
  • opracowanie i przygotowanie materiałów promocyjnych, redagowanie tekstów;
  • pomoc w rozwijaniu promocji za pomocą profili społecznościowych;
  • wsparcie w zakresie realizacji bieżących działań związanych z działalnością biura.
Oferowane warunki

Oferujemy:

  • możliwość nabycia doświadczenia w projektach finansowanych ze środków UE;
  • po pozytywnie zakończonych praktykach istnieje możliwość realizacji odpłatnych zleceń;
  • możliwość rozwoju doświadczenia w zawodzie psychologa;
  • elastyczny czas realizacji praktyk obowiązkowych i nadobowiązkowych (nawet w trakcie roku akademickiego);
  • pracę w komfortowym biurze zlokalizowanym blisko głównych budynków KUL i UMCS.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: krzyszycha@veritas35.pl

Uwagi

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.