Specjalista/tka d/s Marketingu

Numer referencyjny
591/2022
Data dodania
27.05.2022
Data ważności
31.12.2022
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Marketing/Reklama/PR
Miejsce pracy
Dolnośląskie
Nazwa Firmy
GF CORP spółka z o.o. sp. k.

Gunfire jest obecnie jednym z największych europejskich dostawców replik działających na w pełni ukształtowanym i stabilnym airsoftowym rynku. Działając w airsofcie od 15 lat udało się nam nawiązać współpracę z największymi odbiorcami w Europie. Stale rozwijamy bazę produktową tak by klienci mogli sięgać po repliki, akcesoria czy wyposażenie taktyczne od najbardziej znanych producentów z całego świata.Wśród naszych marek są SPECNA ARMS – producent cenionych na całym świecie replik;
ARMORED CLAW – produkująca rękawice taktyczne uznawane przez airsoftowców jak i członków służb mundurowych;
PRIMAL GEAR oferująca szeroki wachlarz sprzętu taktycznego oraz EDC.

W naszej pracy stawiamy na doświadczenie i wiedzę o produktach. Nieustannie wprowadzamy nowe produkty do naszej oferty, doskonalimy umiejętności sprzedaży i pozyskujemy nowych klientów z całego świata.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Szukamy kreatywnych, zaangażowanych osób z wiedzą i doświadczeniem marketingowym.

Jesteśmy świadomi, że podczas studiów ciężko o długoletnie doświadczenie, dlatego jeśli miałeś/aś doświadczenia z marketingiem, interesujesz się tym tematem i posiadasz wiedzę z tego obszaru - wyślij nam swoje CV.

Zakres zadań

Praca nad projektami z zakresu marketingu B2B i B2C, brandingu i komunikacji w socialmediach.

Dokładny zakres zadań zostanie ustalony po zbadaniu kompetencji kandydata/tki.

Oferowane warunki

Dowolna forma umowy, możliwość pracy zdalnej.

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres kadry@gfcorp.pl