Specjalista/ka ds. Sprzedaży

Numer referencyjny
620/2020
Data dodania
14.09.2020
Data ważności
14.10.2020
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Informatyka/IT
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Grupa eLeader Sp. z o.o.

Dynamicznie rozwijająca się polska firma high-tech eLeader, posiadająca wdrożenia w ponad 80 krajach świata, pionier na rynku aplikacji mobilnych, laureat konkursów i rankingów branżowych w Polsce i na świecie (Deloitte Fast Technology, Red Herring Top 100, Juniper Research, Gartner), o swobodnej kulturze organizacyjnej zaprasza do swojego zespołu w Lublinie ambitne i poszukujące wyzwań osoby.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

DOŁĄCZ DO NAS JEŚLI:

  • posiadasz umiejętności handlowe i negocjacyjne;
  • posiadasz wysoką kulturę osobistą i zwracasz uwagę na poprawność wypowiedzi;
  • biegle posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie;
  • masz zdolności komunikacyjne i potrafisz budować relacje;
  • posiadasz prawo jazdy kat. B;
  • jesteś gotowy do odbywania podróży służbowych.

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta w sektorze B2B;
  • znajomość branży IT.
Zakres zadań

OFERUJEMY CI MIEJSCE, W KTÓRYM BĘDZIESZ ZAJMOWAĆ SIĘ:

  • sprzedażą oprogramowania na międzynarodowym rynku korporacyjnym;
  • nawiązywaniem kontaktów handlowych oraz współpracą z klientami i partnerami biznesowymi;
  • przygotowywaniem ofert;
  • negocjowaniem umów handlowych;
  • uczestnictwem w spotkaniach biznesowych, konferencjach i seminariach branżowych;
  • analizą rynku, konkurencji, poszukiwaniem potencjalnych szans dla sprzedaży produktów firmy.
Oferowane warunki

MAMY DLA CIEBIE RÓWNIEŻ:

  • pracę z doświadczonymi handlowcami;
  • umowę o pracę lub inne dogodne formy zatrudnienia;elastyczny czas pracy;
  • atmosferę otwartości i współpracy w zgranym zespole;
  • squash;
  • współfinansowanie programu MultiSport, prywatnej opieki medycznej;
  • a także imprezy firmowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na: kariera@eleadergroup.com

Uwagi

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Finanteq S.A. oraz eLeader z siedzibą w Lublinie, 20-701 ul. Nałęczowska 16 moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn. DzU z 2016 r., poz. 922 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że padanie danych osobowych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo dostępu do ich treści i ich poprawiania.”