Specjalista/ka ds. Sprzedaży

Numer referencyjny
388/2019
Data dodania
15.03.2019
Data ważności
31.05.2019
Rodzaj oferty
Praca stała, Praca dodatkowa
Branża
Finanse/Ekonomia
Ubezpieczenia
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Nationale Nederlanden

Nationale-Nederlanden ma silne, międzynarodowe korzenie. Jesteśmy częścią Grupy NN, obecnej w 18 krajach w Europie i w Japonii – specjalizującą się w ubezpieczeniach na życie, emeryturach i inwestycjach. Zaufało nam już 15 milionów Klientów na całym świecie.Na początek mam do Ciebie trzy ważne pytania:

  1. Czy chcesz zacząć pracę w najlepszym Oddziale NationaleNederlanden w Polsce?
  2. Czy chcesz aby o Twój rozwój zawodowy zadbali najlepsikierownicy zespołów w Nationale Nederlanden?
  3. Czy chcesz mieć przejrzystą, jasno określoną ścieżkę rozwojuzawodowego?

Jeżeli trzykrotnie odpowiedziałeś sobie TAK - przeczytaj koniecznie to ogłoszenie do końca :)

Osoba odpowiedzialna za kontakt: Mateusz Paździor Menedżer Funkcyjny

mateusz.pazdzior@nnfinanse.pl

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Oczekujemy od Ciebie:

  • minimum średniego wykształcenia - warunek konieczny;
  • prowadzenia działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia - warunek konieczny;
  • nieustannej chęci rozwoju kompetencji oraz umiejętności sprzedażowych (szkolenia zapewnia nasza firma);
  • sprzedaży produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych Nationale-Nederlanden;
  • obsługi klientów wg naszych standardów- dużego zaangażowania, inicjatywy i pozytywnej energii.
Zakres zadań

Szukamy właśnie takiej osoby jak Ty, jeśli:

  • jesteś otwarty i potrafisz budować relacje z ludźmi;
  • wiesz czego chcesz, jesteś zdeterminowany i nastawiony na realizację celu;
  • jesteś osobą etyczną;
  • potrafisz uważnie słuchać i jesteś pozytywnie nastawiony do świata.
Oferowane warunki

Dołączając do nas otrzymujesz na start:

  • wynagrodzenie (3200 zł) + prowizja + premia- prywatną opiekę zdrowotną;
  • ubezpieczenie;
  • kartę multisport;
  • profesjonalny system szkoleń i warsztatów- opiekę Menedżera i Dyrektora- jasną i przejrzystą ścieżkę kariery (kierownicza lub specjalistyczna);
  • wsparcie w budowaniu własnego biznesu i osobistej strategiipozyskiwania klientów;
  • biuro w Lublinie, elastyczny czas pracy, przyjazna atmosfera.

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o aplikowanie poprzez link: