Specjalista/ka ds. marketingu z językiem włoskim

Numer referencyjny
916/2019
Data dodania
07.08.2019
Data ważności
30.09.2019
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Marketing/Reklama/PR
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
LABILAB SP. Z O.O. SP. KOM.

W Labilab wiemy, że ważne momenty w życiu trzeba uwieczniać. I właśnie po to jesteśmy! Chcemy, aby wspomnienia i emocje zostały nie tylko w sercu, ale i na papierze. Teraz jest to znacznie prostsze dzięki naszej aplikacji mobilnej do wywoływania zdjęć. Nasze hasło to: Przeżywaj. Wywołuj. Pamiętaj.

Dane kontaktowe

LABILAB SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

ul. Wojciechowska 27, 20-704 Lublin

e-mail: hello@labilab.com

tel.: 577 656 100

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Czego od ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (I lub II stopnia - super, jeśli będzie to kierunek ekonomiczny, humanistyczny lub społeczny),
  • bardzo dobrej znajomości języka włoskiego (B2/C1),
  • znajomości specyfiki SM (głównie Facebook i Instagram),
  • swobody w komunikacji z drugim człowiekiem (zarówno wobec klientów jak i naszej społeczności),
  • głowy pełnej pomysłów (dajemy dużą swobodę w działaniu),
  • śmiałości i odwagi (bez obaw, nie będziemy kazać Ci skazać ze spadochronem nad Kanionem Colorado);
  • zmysłu estetycznego i wyczucia stylu (dobrze, jeśli uważasz, że czerwony nie zawsze pasuje do zielonego),-\
  • lekkiego pióra (doceniamy flow językowe i dbałość o ortografię i gramatykę).
Zakres zadań

Co będziesz robić:

  • współtworzyć strategię marketingową (mamy w zwyczaju burze mózgów i uważamy, że nie ma głupich pomysłów - są tylko trudne do zrealizowania),
  • tworzyć content w kanałach social media (słowo pisane, oprawa graficzna - nie przerażaj się, nauczymy Cię, jak to robić skutecznie),
  • dbać o społeczność jaką będziesz tworzyć,
  • śledzić trendy na rynku i wdrażać je w Labilab,
  • współpracować z grafikiem (to jedna z najzdolniejszych osób jakie znamy, a przy okazji pozytywny człowiek),
  • monitorować rynek i działania konkurencji (mamy oczy dookoła głowy).
Oferowane warunki

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • jesteśmy profesjonalistami i pracujemy z przyjemnością, by osiągnąć wspólny cel,
  • proponujemy jasne i uczciwe warunki wynagrodzenia, w pełni zależne od Twoich umiejętności i doświadczenia (dwuetapowy system wynagrodzenia - na rozmowie dowiesz się konkretów),
  • doceniamy inicjatywę - u nas możesz wprowadzać swoje autorskie pomysły,
  • po owocnym okresie próbnym, otrzymasz umowę o pracę na CZAS NIEOKREŚLONY.

Prosimy o przesyłanie CV na adres: hello@labilab.com  do 30 września 2019 r.

Uwagi

CV powinno zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.