Specjalista ds. obsługi sekretariatu (Asystent/ka Zarządu)

Numer referencyjny
621/2020
Data dodania
14.09.2020
Data ważności
27.09.2020
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Inżynieria/Branże techniczne
Miejsce pracy
Lubelskie

Daewon Europe Sp. z o.o. wiodący producent sprężyn i drążków stabilizatora na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. obsługi sekretariatu.

Miejsce pracy: Lublin

Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • wykształcenie wyższe ew. ostatnie lata studiów;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny;
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista;umiejętność współpracy w dużej grupie pracowniczej (również z obcokrajowcami);
  • znajomość pakietów biurowych min. MS Office i obsługa urządzeń biurowych;
  • terminowość, samodzielność oraz umiejętność organizacji własnego czasu pracy.
Zakres zadań
  • szeroko rozumiana obsługa sekretariatu firmy tj. obieg dokumentacji; nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą;
  • obsługa centrali telefonicznej i urządzeń biurowych;
  • zaopatrzenie coffee room; reprezentowanie firmy, organizacja zebrań i spotkań firmowych, oraz cateringu;
  • przygotowywanie prostych tłumaczeń oraz redagowanie pism firmowych i dokumentacji wewnętrznej;
  • wsparcie przełożonego oraz pracowników firmy w organizacji wyjazdów służbowych (bukowanie biletów lotniczych, rezerwacja hoteli, wynajem samochodu itp.).
Oferowane warunki
  • umowa o pracę,
  • wymiar czasu pracy – cały etat,
  • stałe godziny pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dofinansowania dla pracowników z Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • pakiet medycznysystem premiowania.

Kandydaci/ki spełniający powyższe wymagania proszeni są o przesyłanie swoich ofert na adres: rekrutacja@daewon.eu , w terminie ASAP