Specjalista ds. kadr

Numer referencyjny
724/2020
Data dodania
21.10.2020
Data ważności
30.11.2020
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Inne
Ochrona środowiska
Zasoby ludzkie
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
POLSKA KORPORACJA RECYKLINGU SP. Z O.O.

Polska Korporacja Recyklingu jest największym w regionie Zakładem Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego poszukuje pracownika do pracy biurowej z obsługą kadr.Miejsce pracy: Lublin, ul. Metalurgiczna 15 CPraca także dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Dane kontaktowe
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • mile widziane kursy związane z obsługa kadr
  • doświadczenie w pracy biurowej oraz w dziale kadr
  • znajomość przepisów Prawa Pracy
  • znajomość pakietu biurowego (w tym Excel)
  • motywacja i zaangażowanie w pracę
  • skrupulatność, punktualność, sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę, dobra organizacja czasu pracy- dla osób bez doświadczenia
  • możliwość stażu z opcją zatrudnienia
Zakres zadań
  • obsługa sekretariatu: obsługa korespondencji przychodzącej/wychodzącej,odbieranie telefonów, prace biurowe oraz prace zlecone przez przełożonego
  • koordynacja obiegu informacji i dokumentów wewnątrz firmy
  • praca w dziale kadr: m. in. prowadzenie dokumentacji pracowniczej, przygotowywanie umów o pracę/umów zleceń, wystawianie skierowań na badania lekarskie, kontrola ważności badań lekarskich, ewidencja oraz rozliczanie urlopów pracowników, współpraca z Agencjami Zatrudnienia oraz służbą BHP, wystawianie zaświadczeń i świadectw pracy oraz innych dokumentów kadrowych, monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, umieszczanie ogłoszeń o pracę w serwisach internetowych, sporządzanie zestawień na potrzeby kadrowe
  • współpraca z innymi działami firmy
Oferowane warunki
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie na poziomie: 3000,00 zł brutto
  • pracę w młodym Zespole
  • możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia w zakresie swojego stanowiska
  • możliwość skorzystania z ubezpieczania grupowego, a także pakietu Luxmed

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przysyłanie CV bezpośrednio na adres e-mail: info@pkrecykling.pl  z dopiskiem w tytule: CV - PRACOWNIK DZIAŁU KADR

Uwagi

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.