Numer referencyjny
45/2020
Data dodania
14.01.2020
Data ważności
29.02.2020
Rodzaj oferty
Praca stała, Staż
Branża
Dziennikarstwo/Media
Miejsce pracy
Lubelskie
Lublin
Nazwa Firmy
Advision Sp. z o.o.

Advision Sp. z o.o. już od 10 lat działa na ogólnopolskim rynku dostarczając e-commerce atrakcyjną platformę reklamową dla swoich Klientów.

Jesteśmy właścicielem dwóch prężnie rozwijających się serwisów www.domyseniora.pl i www.przedszkola.edu.pl.

Dane kontaktowe

Tel. 512 771 515

Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Wymagania:

  • umiejętność pisania tekstów pod SEO;
  • lekkie pióro i dobry warsztat pisarski;
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • samodzielność;
  • kreatywne oraz nowoczesne pomysły i rozwiązania;
  • umiejętność organizacji czasu pracy i koordynowanie powierzonych zadań.
Zakres zadań

Zakres zadań:

  • tworzenie, edycja i publikacja tekstów zgodnie z zasadami SEO;
  • wyszukiwanie i sprawdzanie informacji;
  • redagowanie i optymalizacja treści pod wyszukiwarki internetowe;
  • analiza rynku i określonych trendów w branży;
  • research słów kluczowych; aktualizacja bazy danych;
  • współpraca z patronami medialnymi, blogerami;
  • prowadzenie profilu na FB.
Oferowane warunki

Oferujemy:

  • umowa o pracę;
  • szkolenia zgodne z zajmowanym stanowiskiem;
  • pracę w zgranym i ambitnym zespole;
  • możliwość zdobycia cennych doświadczeń;
  • pyszną kawę :)

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy: olga.kosior@przedszkola.edu.pl