Przedstawiciel Regionalny - Segment przemysłowy (Region Południowo-wschodni) (K/M)

Numer referencyjny
1015/2019
Data dodania
03.09.2019
Data ważności
31.10.2019
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Sprzedaż
Miejsce pracy
Wielkopolskie
Nazwa Firmy
Argenta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku. Działamy w obszarze sprzedaży i dystrybucji wiodących światowych marek wyznaczających kierunki rozwoju w zakresie odczynników diagnostycznych oraz sprzętu laboratoryjnego do badań mikrobiologicznych, molekularnych i fizykochemicznych, produktów spożywczych, kosmetycznych i farmaceutycznych.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • Wykształcenie kierunkowe (Biologia, Biotechnologia, Mikrobiologia, Technologia Żywności lub pokrewne);
  • poparte wynikami doświadczenie w pracy w sprzedaży lub usługach;
  • samodzielność, otwartość i komunikatywność oraz umiejętność pracy w zmiennym środowisku;
  • dyspozycyjność w zakresie odbywania podróży służbowych i posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • gotowość do podnoszenia własnych kwalifikacji i umiejętności w środowisku międzynarodowym;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
  • umiejętność pracy projektowej w zespole;
  • doświadczenie w pracy w laboratorium będzie dodatkowym atutem.
Zakres zadań
  • Bieżące zarządzanie współpracą z klientami firmy z obszarów diagnostyki i KJ produkcji przemysłowej (żywności, kosmetyki, farmaceutyki);
  • rozwijanie sprzedaży u dotychczasowych klientów oraz realizacja budżetu sprzedaży w określonym obszarze i asortymencie;
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami;
  • samodzielność w ustalaniu warunków współpracy z kontrahentami, w tym przygotowywanie ofert asortymentowych i cenowych, obsługa postępowań przetargowych;
  • reprezentowanie firmy na targach i seminariach, doradztwo merytoryczne i techniczne w zakresie optymalnego doboru produktów z portfolio firmy;
  • sporządzanie cyklicznych raportów z realizowanych celów i zadań;
  • monitorowanie działań konkurencji.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w gronie długoletnich pracowników;
  • System premiowy dostosowany do stanowiska;
  • Samodzielne stanowisko na zasadach home office;
  • Kartę Multisport;
  • Prywatną opiekę medyczną Lux-Med.;
  • Wczasy pod gruszą;
  • Dofinansowanie do imprez kulturowo-sportowych;
  • Premie świąteczną;
  • Samochód służbowy z możliwością użytku prywatnego;
  • Szkolenia merytoryczne i kompetencyjne;
  • Dofinansowanie studiów i kursów.
Sposób aplikowania

CV prosimy wysyłać na adres: kariera@argenta.com.pl