Project Assistant

Numer referencyjny
245/2019
Data dodania
15.02.2019
Data ważności
31.03.2019
Rodzaj oferty
Staż
Branża
Administracja
Informatyka/IT
Inne
Nauka/Badania
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Index Copernicus

Zapraszamy studentów i absolwentów do wzięcia udziału w programie stażowym Index Copernicus International. Index Copernicus International to międzynarodowa, specjalistyczna platforma promująca osiągnięcia nauki, a także wspierająca krajową i międzynarodową współpracę pomiędzy naukowcami, wydawnictwami czasopism naukowych oraz jednostkami naukowymi. Obecnie firma Index Copernicus Sp. z o. o. poszukuje młodych, ambitnych studentów i absolwentów zainteresowanych odbyciem stażu na stanowisku Project Assistant.

Dane kontaktowe

Marta Miazga

Tel.: +48 508 040 676

e-mail: marta.miazga@indexcopernicus.com

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Nasze wymagania:

  • Znajomość pakietu biurowego MS Office oraz urządzeń biurowych.
  • Umiejętność sprawnego korzystania z Internetu.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację korespondencyjną.
  • Pozytywna energia i mobilizacja do pracy.
  • Dyspozycyjność (staż w wymiarze 120 godzin miesięcznie, dostosowany do toku studiów).
Zakres zadań

Do obowiązków osoby na stanowisku Project Assistant należeć będzie:

  • Aktualizacja danych na platformie Index Copernicus.
  • Budowanie bazy danych nauki.
  • Weryfikacja i edycja danych dotyczących polskich i zagranicznych czasopism naukowych.
Oferowane warunki

Oferujemy:

  • Staż na okres 3 miesięcy.
  • Możliwość zdobywania i poszerzania wiedzy we współpracy z zespołem specjalistów.
  • Możliwość nabywania praktycznych kompetencji niezbędnych do podjęcia przyszłej pracy zawodowej.
  • Rzetelną ocenę stażu i referencje po jego zakończeniu.
  • Etat dla najlepszych Stażystów!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy marta.miazga@indexcopernicus.com

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i zgodnie z Polityką Prywatności stosowaną przez Index Copernicus Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Wiem, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i zgłoszenia wniosku o zaprzestanie ich przetwarzania.)