Programista/tka Java

Numer referencyjny
515/2021
Data dodania
08.06.2021
Data ważności
16.07.2021
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Informatyka/IT
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Centrum Medyczne Luxmed

Centrum Medyczne Luxmed istnieje od 1992 r. i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm na Lubelszczyźnie.

Systemy informatyczne stosowane w Centrum Medycznym Luxmed, zostały w większości stworzone przez wewnętrzną Sekcję programistyczną Działu IT (np. systemy do obsługi: gabinetu lekarskiego, rejestracji i administracji, systemy archiwizacyjne, kolejkowe, wspomagające księgowość, laboratorium, systemy webowe wewnętrzne jak i zewnętrzne).

Nowe systemy produkujemy w najnowszych technologiach, zgodnie ze światowymi standardami i narzędziami.

Słuchamy, reagujemy, tworzymy rozwiązania, dzięki którym możemy w pełni dostosować się do oczekiwań Naszych Pacjentów.

Dołącz do Naszego zespołu!

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

-wykształcenie informatyczne wyższe lub w trakcie studiów,
-dobra znajomość Spring 5, JavaSE, JavaEE, JPA, MAVEN, GIT, JUnit-dobra znajomość środowiska Intellij Idea,
-dobra znajomość relacyjnych baz danych
-znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej,
-wymagane przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zakres zadań

-budowanie i utrzymywanie aplikacji desktopowych i webowych w oparciu o wymagania biznesowe,
-projektowanie oraz implementacja nowych funkcjonalności,
-optymalizacja funkcjonujących aplikacji, zapewnianie odpowiedniej szybkości i wydajności tworzonych rozwiązań,
-współpraca z innymi osobami zaangażowanymi w realizację projektu, w ramach nadzoru nad jakością produktu.

Oferowane warunki

-pracę zmianową,
-pracę w młodym zespole,
-możliwość nauki i rozwoju,
-stabilne wynagrodzenie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o złożenie CV poprzez autoryzowaną aplikację na stronie luxmedlublin.pl --> Aktualności--> Oferty pracy.lub bezpośrednio poprzez poniższy link: https://luxmedlublin.elevato.net/pl/programista-java,ja,1156