Programista/tka Frontend - Angular

Numer referencyjny
354/2021
Data dodania
28.04.2021
Data ważności
30.06.2021
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Informatyka/IT
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Comarch SA

Do naszego zespołu w sektorze Telekomunikacja poszukujemy Programistów/tek Frontend – Angular o różnym stopniu doświadczenia zawodowego. Nasze oprogramowanie, które produkujemy dla największych operatorów telefonii komórkowej uruchamiane jest w środowisku Cloud. Zespół składa się z ambitnych osób, dla których priorytetem jest ciągły rozwój i doskonalenie. Świetna atmosfera pracy jest naszym dużym atutem.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • Wykształcenie wyższe, także mile widziani studenci/tki ostatnich lat studiów
  • Dobra znajomość:frameworka Angular 6+HTML5 oraz CSS3
  • Doświadczenie w:Typescript/ECMAScriptREST
  • Dobra znajomość i swoboda pracy z GIT
  • Mile widziana również znajomość frameworka node.js i npm
Zakres zadań
  • Projektowanie i programowanie obiektowe
  • Implementacja interfejsu użytkownika i logiki aplikacji biznesowych
Oferowane warunki

DLA CIEBIE

  • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stawiamy na rozwój umiejętności naszych pracowników – zapewnimy Ci wsparcie i swobodę w rozbudowie Twoich kompetencji
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych pracując z doświadczonymi osobami w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w rywalizacjach sportowych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społecznośc

Aplikowanie poprzez formularz dostępny na stronie: https://kariera.comarch.pl/praca/programista-frontend-angular-563/ .