Program PŁATNYCH Praktyk Letnich 2021 (k/m)

Numer referencyjny
280/2021
Data dodania
07.04.2021
Data ważności
27.04.2021
Rodzaj oferty
Praktyka płatna
Branża
Finanse/Ekonomia
Inne
Logistyka/Spedycja/Dystrybucja
Marketing/Reklama/PR
Sprzedaż
Zakupy/Zamówienia
Zasoby ludzkie
Miejsce pracy
Mazowieckie
Wielkopolskie
Nazwa Firmy
Grupa EUROCASH

Jesteśmy liderem na rynku dystrybucji FMCG z ponad 20-letnim doświadczeniem. Jako #BARDZO zgrany zespół codziennie stawiamy sobie ambitne cele. Dynamiczny rozwój firmy i osiągane sukcesy to efekt wspólnej pracy wszystkich pracowników. To właśnie oni tworzą charakter i niepowtarzalną osobowość Grupy Eurocash.

Dołącz do nas i przekonaj się, że razem jesteśmy w stanie osiągnąć #bardzo dużo!

Centrala w Komornikach ul. Wiśniowa 11 62-052 Komorniki tel. +48 61 658 33 00

Biuro w Warszawie Marynarska Business Park ul. Taśmowa 7a, 02-677 Warszawa tel. 662 802 646 tel. 662 802 647

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Wymagania
– student/ka I-IV roku
– chętny do rozwoju i nauki
– zaangażowany/a, zmotywowany/a i odważny/a
– ciekawy/a świata i mający/a otwartą głowę

Zapraszamy do wypełnienia formularza na naszej stronie!

Zakres zadań

W zależności od działu

Oferowane warunki

Oferujemy
– szkolenie wprowadzające i wsparcie opiekuna
– dynamiczne środowisko pracy
- uczestnictwo w projekcie praktykantów
– ambitne zadania, duże wyzwania
- wynagrodzenie
- narzędzia pracy

Sposób aplikowania

Poprzez formularz na stronie: https://bit.ly/3sCyuuu