Program Menadżerski w Sprzedaży- Sales & Operations Trainee

Numer referencyjny
911/2017
Data dodania
15.05.2017
Data ważności
30.04.2021
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Informatyka/IT
Marketing/Reklama/PR
Sprzedaż
Miejsce pracy
Cała Polska
Nazwa Firmy
Grupa Eurocash

Grupa Eurocash jest na rynku polskim liderem w hurtowej dystrybucji produktów FMCG, czyli szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • Jesteś studentem/ką ostatnich lat (IV - V rok) lub absolwentem (do 2 lat po studiach)
  • Chcesz pracować w sprzedaży i masz już na swoim koncie pierwsze doświadczenia zawodowe w tym obszarze
  • Jesteś ambitny, wytrwały i lubisz podejmować wyzwania
  • Potrafisz przewodzić innym i inspirować ich do działania
  • Możesz podjąć pracę na cały etat
  • Lubisz pracować w terenie i posiadasz prawo jazdy kat. B
  • Jesteś gotowy/a na zmianę miejsca zamieszkania
Zakres zadań
  • Wdrożenie (1- 2 miesiące) – przejdź intensywne szkolenie, które pomoże Ci szczegółowo poznać firmę oraz branżę FMCG
  • Doświadczenie (max. 2 lata) – pracuj z Klientami w terenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego lub Doradcy Klienta w jednej z wybranych jednostek biznesowych
  • Awans – wyróżniające wyniki pracy i sukcesy zapewnią Ci stanowisko Kierownika Rejonu Sprzedaży
  • Cel - masz szansę na objęcie stanowiska Regionalnego Dyrektora Operacyjnego
  • Narzędzia pracy: Laptop, telefon służbowy, samochód służbowy (opcjonalny)
  • Warunki zatrudnienia: Umowa od pracę od pierwszego dnia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet szkoleń
  • Wsparcie mentora
  • Opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karty sportowe, premie, biblioteka firmowa
Sposób aplikowania

Zgłoszenia przyjmujemy na stronie www.kariera.eurocash.pl/

Proces rekrutacji:

  • Analiza aplikacji CV
  • Testy osobowościowe oraz analitycznego myślenia
  • Rozmowa telefoniczna
  • Całodniowy Assessment Center
  • Spotkanie z Dyrektorami Generalnymi
Uwagi

Uczestnicy / Uczestniczki programu mogą rozwijać się w jednej z kilkunastu jednostek biznesowych. Najczęściej są to jednostki: Eurocash Alkohole, Eurocash Franczyza, Faktoria Win, Eurocash Dystrybucja, Eurocash Cash&Carry. Program realizowany jest w oparciu o umowę o pracę na pełen etat i stanowi dopiero początek Twojej drogi zawodowej. Przy wsparciu Mentora planujesz ścieżkę swojego rozwoju i od Ciebie zależy, jak się ona ukształtuje.Udział w programie może wymagać zmiany miejsca zamieszkania na terenie całego kraju. Relokację wspieramy dodatkiem mieszkaniowym. Rekrutacja do Programu trwa cały rok, a moment rozpoczęcia pracy jest ustalany indywidualnie